pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 13 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3527

[ZDJĘCIA] Wylicytuj wyjątkowy rowerek biegowy dla WOŚP!

Na platformie Allegro już dziś można zacząć licytować wyjątkowy rower biegowy stylizowany na motocykl, który przekazał Łukasz Polko, mieszkaniec naszego powiatu. Aukcja rozpoczęła się we wtorek, a kwota dobija już prawie do tysiąca złotych!

Wylicytuj wyjątkowy rowerek biegowy podczas 29. Finału WOŚP! · fot. Dawid Wuzik


Rower jest ręcznie wykonany, stylizowany na wzór motocykli cafe racer. Został skonstruowany ręcznie z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Do budowy użyto 16 calowych kół które zapewniają stabilną i płynną jazdę - dzięki dużej średnicy kół dzieci lepiej radzą sobie na nierównych nawierzchniach. Z przodu zamontowano lampkę LED na baterie, kierownica posiada wygodne i bezpieczne uchwyty, a siodełko pokryte jest ekologiczną skórą.

Każdy rowerek Tungo posiada swój indywidualny numer seryjny wygrawerowany w mosiężnej blaszce, egzemplarz Finałowy dodatkowo jest oznakowany serduszkiem WOŚP.

Nie jest to na pewno pierwszy rower do nauki, został stworzony z myślą o rodzinnych wypadach na spacery do parku, dla dzieci które opanowały już technikę jazdy jednośladem. Jest to także niesamowita pamiątka z dzieciństwa, może być również eksponatem w salonie, restauracji czy też salonie motocyklowym.

Aukcja trwa w serwisie Allegro. Link do licytacji:
allegro.pl/oferta/rower-biegowy-limitowana-edycja-10109345415

Kolejne licytacje sukcesywnie będą pojawiać się na koncie Allegro pszczyńskiego sztabu WOŚP. Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku www.facebook.com/wosp.pszczyna.

Jeśli prowadzisz firmę, jesteś twórcą lub po prostu chciałbyś przekazać jakiś gadżet/przedmiot/usługę na licytację WOŚP sztab zaprasza do kontaktu. Wszelkich informacji udzieli Marta Skorupka-Wuzik: wosp@pckul.pl lub 518-033-119.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.